Jak vybrat vůni FrePro

Honeysuckle:  svěží lehce exotická vůně rozkvetlých zimolezů, působí velmi originálním a elegantním dojmem, její květinový charakter evokuje pocit luxusu. Pro použití v luxusních interiérech.

Barva : bíla

Fabulous (Levandule): velmi přírodní tony citrusovníků, čerstvé bavlny rozvíjející se do zářivého buketu levandule v srdci této vůně. Základ je tvořen vůní zlatého jantaru, dřevitou vůní prosycenou vanilkou a slazeným pižmem s doznívajícím tónem levandulí. Pro použití v luxusních interiérech.

Barva : fialová

Kiwi Grapefruit: letní směs plná exotiky pro osvěžení a příjemné naladění. Její výrazný charakter navo- zuje pocity svěžesti, síly a schopnosti překovávat překážky. Lze použít pro každý interiér.

Barva : červená

Mango: ovocná vůně exotických plodů mandarinek a manga, obohacená o květinové a sladké tóny, neodbytná a výrazná, vyvolávající pocity harmonie a dobrého vkusu, velmi oblíbená pro svůj svébytný charakter. Hodí se pro každý interiér.
Hlava: mango, meruňková slupka, mandarín

Barva : oranžova

Citrus: tradiční vůně citronů a jiných citrusových plodů v kombinaci se sladkými tóny kumarinu a vanil- ky, velmi svěží a povzbuzující, nikdy nezklame. Ovocný charakter jí dává možnost širokého použití
v mnoha typech interiérů. Hodí se pro každý interiér.

Barva : žlutá

Spiced Apple: ovocně - kořeněná vůně čerstvých červených jablek obohacená o tóny skořice, hře- bíčku a pomerančové kůry smíchané s tóny hrušek, a sladkých květů. Působí hřejivým dojmem, vyvolá- vá pocit jistoty a pozitivního naladění. Použití v mnoha typech interiérů.

Barva : červená

Cotton Blossom: velmi delikátní a originální vůně květu bavlny, čerstvého lnu, květinových a ovoc- ných tónů na základu pudrového pižma, santalového
a hedvábného dřeva, jemná, nevtíravá a přitom ne-
přehlédnutelná. Navozuje pocity jedinečnosti, příjem-
ného rozpoložení, aktivního přístupu k životu. Pro použi- tí v luxusnějších interiérech.

Barva : modrá

Cucumber Melon: svěží ovocná směs netradičního složení, podporuje omezení pocitů únavy, působí svě- že chladivými účinky, vždy překvapí svou jemností. Hodí se pro každý interiér.

Barva : zelená